22 października 2019 godz. 19:00

Mirella Stern (ur. 1971, Toruń)
Wolność, miłość i... marchewka, 2019 r.
Cena wylicytowana: 7 500 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"WOLNOŚĆ, MIŁOŚĆ I... | ...MARCHEWKA" | Mirella Stern 2019'
ID: 77842