22 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jakub Sobolewski | "Skuty rycerz" 2019 | 73/92'
ID: 77454
  • – „Void”, Kaplica, Warszawa, 24-31.05.2019