22 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 zł

akryl, olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka | 2019'
na odwrociu opisany: 'POZO NEGRO | 80 x 120 cm, 2019 r. | MKępka'
ID: 77839