22 października 2019 godz. 19:00

Michał Mroczka (ur. 1984)
Pomarańczowy pejzaż, 2018 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Michał Mroczka (ur. 1984)
Pomarańczowy pejzaż, 2018 r.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

technika własna/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'MROCZKA 2018'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ | MROCZKA | POMARAŃCZOWY | PEJZAŻ | 2018 | TECHNIKA WŁASNA | 90 x 120'
ID: 77514