22 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA | GAŁĄZKA | VII 19 r.'
ID: 73064