22 października 2019 godz. 19:00

Marta Bilecka (ur. 1975, Łódź)
Perfect moments 14, 2019 r.
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Perfect moments 14, 2019 r.

Cena wylicytowana: 2 800 zł

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | AUG. 2019 | "PERFECT MOMENTS 14"'
ID: 77379