22 października 2019 godz. 19:00

Katarzyna Środowska (ur. 1971, Warszawa)
Patrząc w przyszłość, 2018 r.
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Patrząc w przyszłość, 2018 r.

Cena wylicytowana: 3 200 zł

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2018'
na odwrociu opisany: '"PATRZĄC W PRZYSZŁOŚĆ" | ŚRODOWSKA 2018 | 68. | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018 r. | 80 x 80 cm | Katarzyna Środowska'
ID: 77827