22 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 000 zł

Cena wylicytowana: 7 000 zł

olej/płótno, 200 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Machaj '19'
na odwrociu certyfikat autorski wraz z opisem
ID: 77727