22 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

akryl, technika własna/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'LATE SUMMER RAIN | Joanna Głażewska 2019'
ID: 77513