22 października 2019 godz. 19:00

Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice)
Dziewczyna z rzeźbą Moora 3, 2019 r.
Cena wylicytowana: 4 500 zł

Cena wylicytowana: 4 500 zł

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2019'
na odwrociu opisany: '"DZIEWCZYNA Z RZEŹBĄ MOORA 3 " | ADAM WĄTOR 2019'
ID: 77823