9 czerwca 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ELŻBIETA PRUSINOWSKA 5 II 2018'
ID: 85764