9 czerwca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł
58

Cena wylicytowana: 2 400 zł

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2020'
na odwrociu opisany: 'HANNA ROZPARA "WNĘTRZE KWIATU" 2020'
ID: 84567