9 czerwca 2020 godz. 19:00

Ilona Herc (ur. 1972, Chrzanów)
Spotkanie nad morzem, 2020
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Spotkanie nad morzem, 2020

Cena wylicytowana: 4 000 zł

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2020 | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "SPOTKANIE NAD MORZEM" | KRAKÓW 2020'
ID: 86108