9 czerwca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

akryl/płótno, 110 x 130 cm
sygnowany l.d.: 'Blubird'
na odwrociu opisany: 'Blubird 2020 | "Windy Day" | Marcin Gregorczuk'
ID: 86087