9 czerwca 2020 godz. 19:00

Andrzej Sobiepan (ur. 1982, Braniewo)
Hiperpowierzchnia 1/1/15, 2019-20
Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

technika własna/płyta HDF, 78,5 x 78,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Sobiepan | Hiperpowierzchnia | Bydgoszcz | 2019'
ID: 83076