9 czerwca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 800 zł

Cena wylicytowana: 4 800 zł

olej, tempera/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ I TEMPERA NA PŁÓTNIE | 120 x 150 CM | 2020 R'
ID: 85941