9 czerwca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tomasz Wiktor | Fonia 2018'
ID: 86081