18 grudnia 2018 godz. 19:00

Zuzanna Jankowska (ur. 1991, Warszawa)
Z cyklu 'Perypetie XXI wieku', Batman vs Superman , 2018 r.
Cena wylicytowana: 1 400 zł
44

Cena wylicytowana: 1 400 zł

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ZJankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Batman vs Superman" | CYKL: Perypetie XXI wieku'
ID: 65596