18 grudnia 2018 godz. 19:00

Ilona Herc (ur. 1972, Chrzanów)
Światła Wery, 2018 r.
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Światła Wery, 2018 r.

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 94 x 94 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2018 | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "ŚWIATŁA WERY" | KRAKÓW 2018 r.'
ID: 65760