18 grudnia 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Paulina Jołda | Ogień i woda'
ID: 65550