18 grudnia 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

gwasz, olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Moduł 3 | Paulina Włostowska | 2014’
ID: 65578