Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Pióro wieczne Pelikan
1956-1963
Pelikan
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Pióro wieczne Pelikan
1956-1963
Pelikan

Cena wylicytowana: 4 800 zł

złoto, metal złocony, szylkret, długość zamkniętego pióra: 130 mm, średnica: 12 mm
sygnowane na korpusie: 'PELIKAN 500 GÜNTHER WAGNER GERMANY'
model: 500 NN
korpus: szylkret
skuwka: metal pozłacany
stalówka: złoto 14ct
ID: 86422
Stan zachowania
  • zarysowania powierzchni
  • stalówka zabrudzona atramentem