Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Maska pośmiertna Fryderyka Chopina
około poł. XX w.
Cena wylicytowana: 7 000 zł
około poł. XX w.

Cena wylicytowana: 7 000 zł

odlew/gips, 34 x 19,5 x 13 cm
Kopia maski pośmiertnej Chopina według maski wykonanej przez Jeana Baptiste'a Clesingera zaraz po śmierci Chopina w 1849. Posiada uchwyt umożliwiający zawieszenie.
ID: 86410
Stan zachowania
  • miejscowe zabrudzenia
  • ubytki farby