Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Tadeusz Wroński
"O czym nie ma czasu mówić na lekcjach" z osobistą dedykacją, 2 poł. XX w.
Cena wylicytowana: 600 zł
Tadeusz Wroński

Cena wylicytowana: 600 zł

druk/papier, 20,4 x 14,5 cm
na stronie tytułowej dedykacja: 'Kochanemu Władzuni, memu | przyjacielowi i towarzyszowi tych | przygód muzycznych, że na spisanie ich | zabrakłoby papieru (nieczytelne)| Tadeusz Wroński | W-wa 21.4.1944 | 1993'
ID: 87852
Stan zachowania
  • ślady niewielkiego zabrudzenia na boku bloku, zabrudzenia na okładce