Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Zestaw nut
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Zestaw nut

Cena wylicytowana: 11 000 zł

druk/papier
W skład zestawu wchodzą:
1. Nuty "Second-Concerto pour le piano avec orchestre ou un 2d Piano compose par S. Rachmaninoff Opus 18" z odręcznymi notatkami ołówkiem
2. Nuty "Preludio in re minore Stanisława Kazuro" z dedykacją: 'W. Szanownemu Koledze | Władysławowi Szpilmanowi | w serdecznym upominku | Autor | 19 12/IX 51 r.'
3. Nuty "Na dobranoc" E. Pankiewicza w opracowaniu Romana Jasińskiego z dedykacją: 'Kochanemu Władkowi! | na pamiątkę - to jedyne wypracowanie | ofiarowuje zasromany Roman | 23 IV 71.'
4. Nuty W. Lutosławski "Bukoliki" z dedykacją: 'Kochanemu Władkowi | z wyrazami serdecznej | przyjaźni | Wit. Lutosławski | 29/V 1954'

"Na dobranoc" złożony: 29,2 x 21,2 cm, rozłożony: 29,2 x 63,3 cm, "Preludio in re minore" złożony: 29,2 x 21,2 cm, rozłożony: 29,2 x 42,4 cm, "Bukoliki" złożony: 33,8 x 24,4 cm, rozłożony: 33,8 x 48,5 cm, "Second Concerto pour le piano": 33,2 x 26,5 cm
ID: 87858
Stan zachowania
  • Bukoliki: uszkodzenia w postaci przerwania papieru, lekkich zagięć
  • Preludio in re minore: oderwany prawy dolny róg, ślady zagięć, zagrzybienia oraz zalania,
  • "Na dobranoc": ślady zabrudzeń oraz zagrzybienia, zagięcia, pierwsza strona odklejona
  • Second-Concerto pour le piano avec orchestre: zagięcia i zabrudzenia papieru, uszkodzenia w postaci przerwania papieru, brak okładki, rozpadający się blok