Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Plakieta z wizerunkiem Fryderyka Chopina
poł. XX w.
Cena wylicytowana: 3 500 zł
poł. XX w.

Cena wylicytowana: 3 500 zł

biskwit, 2 x 9,5 x 9,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. BOVY.F | 1837'
napis na otoku: 'FREDERIC CHOPIN', według medalu Antoine'a Bovy'ego z 1837 roku
na rewersie napis: 'Rep (?) J.S. 1950'
ID: 86382
Stan zachowania
  • zabrudzenia powierzchni
  • zarysowania
http://ikonografiachopina.pl/medalierstwo.html