Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Wazonik
1 poł. XX w.
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Wazonik
1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 2 200 zł

szkło, 16 x 6 x 6 cm
szkło bezbarwne, szlifowane, częściowo barwione na czerwono
ID: 86411
Stan zachowania
  • zarysowania na spodzie
  • drobne uszczerbienia na powierzchni