Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Zegarek Omega w typie art deco
1934
Cena wylicytowana: 210 000 zł
1934

Cena wylicytowana: 210 000 zł

szkło, srebro, wymiary zegarka: 47 mm
numer seryjny 8170957
Srebrna koperta i wskazówka. Na tarczy cyfry arabskie. Z tyłu koperty geometryczna, giloszowana dekoracja.
Dołączony do zegarka łańcuszek o dł. 34,5 cm
ID: 86380
Stan zachowania
  • mechanizm sprawny
  • drobne uszkodzenia koperty
Opinie
  • zegarmistrzowski certyfikat oryginalności z Pracowni Konserwacji Zegarów Antycznych Marka Binia
  • por. Marco Richon, Omega. A Journey Through Time, 2007