Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Zegar podróżny 'kareciak'
1 poł. XX w.
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Zegar podróżny 'kareciak'
1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 4 200 zł

mosiądz, szkło, 12,5 x 6,3 x 5 cm
Chodzik z budzikiem z początku XX w., tarcza z emaliowanej metalowej blaszki, stalowe wskazówki
dołączony klucz z oznaczeniem wytwórni: 'B. ROGALSKI'
ID: 86409
Stan zachowania
  • pęknięcie emalii na tarczy, na krawędziach szkła odpryski, wymaga przeglądu zegarmistrzowskiego