Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Komplet trzech muszek
2 poł. XX w.
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Komplet trzech muszek
2 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 6 000 zł

jedwab, wymiary muszek: 11 x 5 cm
W komplet wchodzą:
1. Muszka wiązana 'Manhattan' z możliwością regulacji długości (rozmiary 13" - 17", dł. 79 - 89 cm)
2. Muszka wiązana z możliwością regulacji długości (rozmiary 13" - 17,5", dł. 79 - 92 cm)
3. Muszka wiązana 'The Cravat Shop' (dł. 82 cm)
ID: 87849
Stan zachowania
  • zabrudzenia na białej muszce
  • delikatne postrzępienie materiału na muszce Manhattan