Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Pióro wieczne Mont Blanc
1935-1938
Montblanc International GmbH, Niemcy
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Pióro wieczne Mont Blanc
1935-1938

Cena wylicytowana: 75 000 zł

złoto, metal złocony, celuloid, długość zamkniętego pióra: 121 mm, średnica: 14 mm
skuwka sygnowana: 'MONTBLANC Meisterstück'
model: Montblanc Meisterstuck Push-knob No. 124PL
korpus: celuloid
skuwka: celuloid, złocony klips
stalówka: złoto 14ct
opisany na końcówce korpusu: '124 PL' oraz 'BB', opisany na końcówce skuwki: 'MONTBLANC-MEISTERSTÜCK'
ID: 86423
Stan zachowania
  • zarysowania powierzchni
  • zabrudzenia stalówki
  • wgniecenia w końcówce korpusu