Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Szachy podróżne
2 poł. XX w.
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Szachy podróżne
2 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 17 000 zł

drewno, metal, złożone: 3,2 x 12,1 x 21,2 cm; rozłożone: 1,9 x 24,5 x 21,2 cm; plansza: 16,4 x 16,4 cm
Zestaw podróżny do szachów z kompletem bierek: 16 koloru białego (8 pionów, 1 król, 1 hetman, 2 gońce, 2 skoczki, 2 wieże) oraz 16 koloru czarnego (8 pionów, 1 król, 1 hetman, 2 gońce, 2 skoczki, 2 wieże). Drewniana, składana kasetka otwierana na drewniany przycisk.
ID: 86378
Stan zachowania
  • zarysowania powierzchni
  • 5 białych pionów przekrzywionych
  • 1 biała wieża (1a) potrzebuje ponownego przytwierdzenia igły
  • 1 czarny pion przekrzywiony