Władysław Szpilman. Gabinet wirtuoza (wyniki)
22 września 2020 godz. 19:00

Zestaw dwóch płyt winylowych oraz folder Kwintetu Warszawskiego
lata 60. XX w.
Cena wylicytowana: 800 zł
lata 60. XX w.

Cena wylicytowana: 800 zł

papier, folder złożony: 21,1 x 10,2 cm, folder rozłożony: 21,1 x 30,8 cm, okładka płyty "F. Chopin dziela wszystkie": 31 x 31 cm, średnica płyty: 30,2 cm, okładka płyty "Radiotjänst Władysław Szpilman": 30,2 x 30,2 cm, średnica płyty: 30 cm
Zestaw zawiera płytę winylową "Fryderyk Chopin. DZIEŁA WSZYSTKIE" wydaną na Rok Chopinowski 1960, płytę winylową "Radiotjänst Władysław" Szpilman oraz folder Kwintetu Warszawskiego

"Fryderyk Chopin. DZIEŁA WSZYSTKIE": strona A: Trio g-moll na fortepian, skrzypce i wiolonczelę Op. 8. Władysław Szpilman - fortepian, Tadeusz Wroński - skrzypce, Aleksander Ciechański - wiolonczela. Strona B: Introdukcja i polonez C-dur, Grand duo na temat "Roberta Diabła". Halina Kowalska - wiolonczela, Władysław Szpilman - fortepian. Walc op. posth. E-dur oraz Walc op. posth. E-moll, Regina Smendzianka - fortepian

"Radiotjänst Władysław Szpilman": Liebsleid, Fritz Kreisler, Siergiej Rachmaninow oraz Mazurka och toccatina (Mazurek i toccatina).
ID: 86418
Stan zachowania
  • pozaginane papierowe okładki płyt
  • poprzecierane boki okładek płyt
  • lekkie przetarcia rogów ulotki