MADE IN POLAND Ceramika użytkowa lat 50. i 60. XX w.
Od 2 marca 2012 do 7 kwietnia 2012

52

Cena: 950 zł

porcelana, wys. 10 cm, szer. 12 cm
sygn. na spodzie: 'ĆMIELÓW MADE IN POLAND'