Lidia Krawczyk i Wojciech Kubiak
Od 1 sierpnia 2015 do 5 września 2015

Wojciech Kubiak (ur. 1978, Kraków)
Z cyklu 'Instytucje', Bez tytułu, 2011 r.
Cena: 5 000 zł

Cena: 5 000 zł

olej/płótno, 60 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WOJTEK KUBIAK | bez tytułu z cyklu ''INSTYTUCJE'' | 60 x 70 cm | olej na płótnie | 2011 r.'
ID: 32422
  • ''Samowyzwalacz'', Galeria Malarstwa ASP w Krakowie (wspólnie ze Zbysławem Markiem Maciejewskim), 16 maja 5 czerwca 2012
  • ''Zaburzenia (Disorders)'', wystawa indywidualna, Galeria Szara, Cieszyn, 19 stycznia 22 lutego 2012