Lidia Krawczyk i Wojciech Kubiak
Od 1 sierpnia 2015 do 5 września 2015

Lidia Krawczyk i Wojciech Kubiak (ur. 1978, Kraków)
Z cyklu 'Déja vu', Bez tytułu, 2008 r.
Cena: 2 500 zł

Cena: 2 500 zł

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '© KRAWCZYK KUIBIAK, LIDIA KRAWCZYK, WOJTEK KUBIAK, bez tytułu z cyklu ''Déja vu'', olej na płótnie 2008 r.'
ID: 32426
  • ''Malarstwo'', wystawa indywidualna, Galeria Grodzka, Kraków, 2010
  • ''Junge Polnishe Kunst'', wystawa indywidualna, Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 13 listopada 2009 15 stycznia 2010
  • ''Mindgames'', Bestregarts, wystawa zbiorowa, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 2010
  • ''Sommerreise-Winterreise'',wystawa zbiorowa, Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 2010
  • ''5 Jahre Bestregarts Jubilaumsausstellung'', wystawa zbiorowa, Bestregarts, Frankfurt nad Menem, 2010
  • ''We Want to Show You Something'', wystawa indywidualna, Galeria Nova, Kraków, 12 grudnia 2008 30 stycznia 2009
  • ''Déja vu'', wystawa indywidualna, Montrouge, Francja, 2008