Komiks. Superbohaterowie (wyniki)
2 czerwca 2020 godz. 19:00

Bogusław Polch (1941 Warszawa - 2020 )
"Wiedźmin", Droga bez powrotu, część I - okładka komiksowa, 1993
Cena wylicytowana: 16 000 zł

Cena wylicytowana: 16 000 zł

tusz, gwasz/papier, 34 x 24 cm (arkusz)
sygnowany monogramem i datowany p.d.: 'B'93'
Scenariusz: Andrzej Sapkowski i Maciej Parowski
na odwrociu opis: 'BPOLCH'93', pieczęć artysty oraz opis: '"WIEDŹMIN - DROGA BEZ POWROTU"' i 'NIE PRZEGINAĆ!'
ID: 68444
  • kolekcja rodziny artysty
  • wyd. I Prószyński i S-ka, 1993
  • wyd. II poprawione, 2016