Komiks. Superbohaterowie (wyniki)
2 czerwca 2020 godz. 19:00

Tadeusz Baranowski (ur. 1945 r., Zamość)
"Przepraszamy, remanent" - plansza komiksowa, 1976
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

akwarela, folia, blaudruk/papier, 32,5 x 24,5 cm
sygnowany na dole: ‘PLANSZA Z KOMIKSU „PRZEPRASZAMY REMANENT” – „ŚWIAT MŁODYCH” NR 146 – Z ORGINALNĄ NALEPKĄ Z DRUKARNI (PSP) 1976 ROK’
ID: 85512
  • zbiory artysty
  • "Świat Młodych", 1976
  • "Tintin" 1984-86 (niektóre epizody w zmienionej formie)
  • wyd. I Bea, 1990
  • wyd. II Ongrys, 2017