Komiks. Superbohaterowie (wyniki)
2 czerwca 2020 godz. 19:00

Bogusław Polch (1941 Warszawa - 2020 )
"Funky Koval", Sam przeciw wszystkim, część II - plansza komiksowa, 1985
Cena wylicytowana: 18 000 zł

Cena wylicytowana: 18 000 zł

tusz/papier, 51 x 36 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"FUNKY KOVAL" Vol. 2 "SAM PRZECIW WSZYSTKIM" '85. | POLCH'
strona 32
opisany na odwrociu: 'POLCH', papierowa nalepka oraz pieczęć autorska
ID: 68449
  • kolekcja rodziny artysty
  • RSW „Prasa-Książka-Ruch” („Komiks-Fantastyka” nr 2/88), 1988
  • wyd. I Prószyński i S-ka („Komiks” nr 2/92), 1992
  • wyd. II Prószyński i S-ka, 2011
  • wyd. III Prószyński i S-ka, 2016