Komiks. Superbohaterowie
2 czerwca 2020 godz. 19:00

Tadeusz Baranowski (ur. 1945 r., Zamość)
"Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki" - plansza komiksowa z wszystkimi bohaterami, 2010
Estymacja: 8 000 - 14 000 zł

Estymacja: 8 000 - 14 000 zł

akwarela/papier, 36,6 x 27 cm
sygnowany: 'T. BARANOWSKI'
opisany: ‘2-GA PLANSZA NARYSOWANA Z OKAZJI OTRZYMANIA PRZEZ AUTORA SREBREGO MEDALU „GLORIA ARTIS” ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ. NA PLANSZY SĄ NARYSOWANI WSZYSCY BOHATEROWIE Z KOMIKSÓW AUTORA’
ID: 85513
  • kolekcja artysty
  • wyd. Ongrys 2010