Komiks. Uniwersum (wyniki)
24 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł
65

Cena wylicytowana: 2 600 zł

akryl/papier, 35,5 x 25,5 cm
sygnowany, datowany i opisany z tyłu: '"Anastazja - część - I" | strona 36 / lewa | JK | 2016'
script: Magdalena Lankosz
ID: 90743
  • pub. Kultura Gniewu, 2017