Komiks. Uniwersum
24 listopada 2020 godz. 19:00

Adrian Madej / ADIK (ur. 1977)
"Leszczu. W jednej z bałuckich bram", odcinek, 1994
Estymacja: 1 000 - 2 000 zł
53

Estymacja: 1 000 - 2 000 zł

tusz/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ADI 94'
ID: 91378
  • wyd. Viking, "Czas Komiksu Antologia 2", 1996