Komiks. Uniwersum (wyniki)
24 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

tusz/papier, 29,5 x 21 cm
sygnowany i datowany z przodu: 'T.Truściński 95'
ID: 91481
  • wyd. Viking, "Czas Komiksu Antologia", 1995