Komiks. Uniwersum (wyniki)
24 listopada 2020 godz. 19:00

Joanna Karpowicz (ur. 1976, Kraków)
"Anastazja", str. 47, 2016
Cena wylicytowana: 2 600 zł
66
"Anastazja", str. 47, 2016

Cena wylicytowana: 2 600 zł

akryl/papier, 35,5 x 25,5 cm
sygnowany, datowany i opisany z tyłu: '"Anastazja - część - I" | strona 47 / prawa | JK | 2016'
scenariusz: Magdalena Lankosz
ID: 90740
  • wyd. Kultura Gniewu, 2017