Komiks. Uniwersum
24 listopada 2020 godz. 19:00

Maciej Sieńczyk (ur. 1972)
"Agron II" z albumu "Spotkanie po latach", 2020
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Maciej Sieńczyk (ur. 1972)

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

tusz, pastel, kredka/brystol, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany z tyłu: 'MACIEJ SIEŃCZYK DO ALBUMU "SPOTKANIE PO LATACH" 2O2O'
ID: 90818
  • wyd. I Wydawnictwo Literackie, "Spotkanie po latach", 2021