Komiks i Ilustracja (wyniki)
7 listopada 2019 godz. 19:00

Tadeusz Baranowski (ur. 1945 r., Zamość)
"Orient Men, śmieszy, tumani, przestrasza", plansza komiksowa nr 1, 1976 r.
Cena wylicytowana: 7 500 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł

tusz, akwarela/papier, 45,5 x 36 cm
sygnowany u góry wzdłuż prawej krawędzi: 'T. BARANOWSKI'
sygnowany i opisany u dołu: 'TADEUSZ BARANOWSKI. RELAX - ZESZYT 3. 1976 ROK. EGMONT WYD. ALBUMOWE. "RELAX" 1'
ID: 78241