Komiks i Ilustracja (wyniki)
7 listopada 2019 godz. 19:00

Tadeusz Baranowski (ur. 1945 r., Zamość)
"Na wypadek wszelki, woda, soda i bąbelki", plansza komiksowa nr 22, 2007 r.
Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

tusz, akwarela/papier, 50 x 35 cm
opisany i sygnowany u dołu: 'PLANSZA Z LIMITOWANEGO ALBUMU WYDANEGO NAKŁADEM AUTORA - "NA WYPADEK WSZELKI, WODA, SODA I BĄBELKI." | T. BARANOWSKI'
ID: 78242