Komiks i Ilustracja (wyniki)
9 kwietnia 2019 godz. 19:00

Szarlota Pawel (1950 - 2018 )
Na plaży - ilustracja do "Uśmiechu numeru", 1995 r.
Cena wylicytowana: 600 zł
Szarlota Pawel (1950 - 2018 )

Cena wylicytowana: 600 zł

akwarela/papier, 9,7 x 14,7 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'E. S. P. '95'
ID: 68780