Komiks i Ilustracja (wyniki)
9 kwietnia 2019 godz. 19:00

Szarlota Pawel (1950 - 2018 )
Duch - ilustracja do "Uśmiechu numeru", 1993 r.
Cena wylicytowana: 500 zł
Szarlota Pawel (1950 - 2018 )

Cena wylicytowana: 500 zł

akwarela/papier, 7 x 15 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'E. S. PAWEL '93'
ID: 68912