Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Mieczysław Majewski (1915 - 1988)
Kompozycja abstrakcyjna, 1981 r.
Cena wylicytowana: 200 zł
137

Cena wylicytowana: 200 zł

akwaforta, akwatinta/papier, 9 x 8,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'MMajewski 1981 R. | odb. pr.'
ID: 44987